Лектори

Олександр Ранчуков

Український фотограф-документаліст, ініціатор першого українського незалежного об'єднання «Погляд». Автор фотоальбомів та книг про фотографію. Спеціалізується на жанровій, соціальної, а також пейзажної фотографії. Працює з чорно-білою плівкою та аналоговим друком.

Веде курс "У пошуках теперішнього часу"

VTOAUeqWwNA

 
Лук'ян Галкін

Кінокритик, кінознавець. Куратор кіноклубу Videodrom. У своїй науковій роботі досліджує тему влади у фільмах Олександра Сокурова. Викладач у КНУТКіТ ім.Карпенко-Карого. Ведучий авторських курсів в Центрі PhotoCULT.

Веде курс Історія кінематографу , "24 кадри в секунду: лекції про кіно та фотографію"
 

Юлія Петренко

 

Яніна Пруденко

Кандидат філософських наук. Доцент і докторант НПУ імені М.П. Драгоманова. Куратор "Нової художньої школи: медіа-арт для практиків". Куратор "Відкритого архіву українського медіамистецтва".

Веде курс Нові медіа
 
 

Олександр Ляпін

Відомий український фотограф, критик, мистецтвознавець, лектор, журналіст, куратор багатьох проектів, у тому числі гучної виставки «Вбити фотографію», куратор фото-проектів у  «Я Галереї», головний редактор сайту Foto.ua, журналу «Символ».

Веде курси Кар`єра митця, Художнє мислення

 

 

Вікторія Мироненко

Спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій в спеціалізованих виданнях, мистецтвознавець, кандидат мистецтвознавства.

Веде курси Історія мистецтва ХІХ-ХХ ст, Історія фотографії"24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно"

 

Гліб Вишеславський

Художник, мистецтвознавець. У 80-ті – засновник однієї з перших галерей сучасного мистецтва в Москві – «Клуб 1/1». В 90-ті – головний редактор журналу «Terra Incognita”, в 2000-них — головний редактор журналу «Галерея». У 2003 р. співзасновник та спів куратор бієнале «Місяць фотографії у Києві». Науковий співробітник лабораторії естетики Інституту проблем сучасного мистецтва.

Веде курс Фотографія та критика

 

Анна Войтенко

Документальний фотограф. Гран -прі «Фотограф року 2009» Першої Національної відкритої фотопреміі Росії» .Член журі Всеукраїнського конкурсу «Фотограф року 2012».

Веде "Суб'єктивне дослідження: курс документальної фотографії"

391424_667705806578718_1890859698_n

Роман Пятковка

Фотограф, викладач, куратор щорічного проекту «Українська фотографія у Франції», координатор творчого об'єднання «українська Фотографічна Альтернатива», член національного союзу фотохудожників України (НСФХУ) від дня його заснування. У 2013 році визнаний «Кращим концептуальним фотографом року» на конкурсі SonyWorldPhotographyAward. Читати більше про лектора в інтерв'ю

Веде курс "Концептуальна фоторафія", "Зловити крупну рибу"