Ольга Корсунова (Росія) – експерт 4-го Портфоліо-Ревю

Засновник та куратор фонду інформаційних та культурних програм «ФотоДепартамент», Санкт-Петербург.

Ольга Корсунова народилася в Ленінграді. Фотограф, куратор. Фотографією займається з 1972 року. Куратор більше 50 фотографічних виставок. Автор низки персональних і учасник багатьох групових виставок в Росії та за кордоном.

Працювала у видавництві «Художник РРФСР», в Державному Ермітажі, Театрі юного глядача, співпрацювала з багатьма театрами, видавництвами та музеями Ленінграда і Санкт-Петербурга.

З 1998 по 2005 рр. – керівник «Балтійської фотошколи» (проект Державного центру фотографії РФ для молодих професійних фотографів). Один з організаторів Галереї / Бюро «ФотоДепартамент» (2006) та Фонду інформаційних та культурних програм «ФотоДепартамент» (2008).

«ФотоДепартамент» реалізує виставкові, освітні, інформаційні та інші масштабні мультикультурні програми в області підтримки і розвитку російської фотографії. Фонд базується в Санкт-Петербурзі, але веде свою діяльність на території всієї країни. Проекти, організовувані фондом, одночасно здійснюються в трьох напрямках:

- Підтримка і розвиток арт-та документальної фотографії та розвиток візуальної культури в Росії; презентація російської фотографії в інших країнах і показ значущої світової фотографії російській аудиторії;

- Освіта в області професійної фотографії: інтенсивні та довгострокові авторські курси навчання у професіоналів – практикуючих російських і зарубіжних фотографів; у фахівців цифрової та аналогової фотографії в сфері техніки фотографії та у сфері фотографії як виду творчої діяльності; проведення міжнародних літніх фотосемінарів;

- Організація персональних і кураторських виставок в напрямках арт- та документальної фотографії; організація семінарів, конференцій, дискусій та інших відкритих подій в області розвитку і просування фотографії.

В рамках Портфоліо-Ревю Ольгу Корсунову цікавлять як нові техніки, так і класична чорно-біла фотографія. Головний інтерес – виразне авторське висловлювання, свідомий проект.

Докладніше про участь у Четвертому Портфоліо-Ревю в Києві.