Роман Пятковка (Україна) – експерт 4-го Портфоліо-Ревю

фото: Владимир Лелюк

Фотограф, викладач, куратор щорічного проекту "Українська фотографія у Франції", координатор творчого об'єднання "Українська Фотографічна Альтернатива", член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ) з дня його заснування.

У творчій біографії художника більше 100 персональних і групових виставок в Україні та за кордоном, участь у найстарішому в світі Міжнародному фестивалі фотографії Rencontresd'Arles («Зустрічі в Арлі») в м.Арль, Франція; у Міжнародному фестивалі фотографії в м. Пінья, Китай; у Міжнародному фестивалі фотографії FotoFest, м. Х'юстон, США; в Міжнародна фотобієнале, м. Роттердам, Нідерланди та ін

Творчості Романа Пятковкі присвячені численні публікації в спеціалізованих фотографічних виданнях.

Роботи Романа Пятковки знаходяться в Музеї Кен дАмі (Бреша, Італія), Музеї Фотографічних Колекцій (Москва, Росія), Національному Музеї сучасного мистецтва (Москва, Росія), Музеї Сучасної фотографії (Чікаго, США), Музеї АRТОТЕКА (Нюрнберг, Німеччина), Московському музеї сучасного мистецтва (Москва, Росія).

В рамках Портфоліо-Ревю Роману  цікаві портфоліо фотографів з незалежним баченням і стилем, з продуманим і виваженим підходом до втілення фотографічної концепції. У нього немає особливих переваг, щодо стосуються типу чи жанру робіт, – він готовий дивитися як класичну чорно-білу фотографію, так і концептуальні проекти (закінчені і знаходяться в стадії розробки), базованих на нових медіа. Зацікавлений в інноваційній сучасної фотографії, починаючи від документалістики до суто персоніфікованих коштів фотографічного вирази.

Що стосується практичного виконання, він воліє бачити надруковані роботи, а не електронні версіі. Його не цікавить комерційна, декоративна фотографія та натюрморти.

Роман Пятковка зацікавлений в обговоренні формальних, концептуальних і стратегічних аспектів, покладених автором в основу своїх робіт. Він може запропонувати поради, обговорення або критику і як художник, і як куратор і організатор, сформулює напрямки подальшого розвитку кар'єри, шляху просування робіт і здобуття своєї аудиторії. У деяких випадках запропонує участь у виставкових, інформаційних, освітніх проектах і публікаціях.

http://cargocollective.com/pyatkovka

Альбом у Фейсбук

Докладніше про участь у Четвертому Портфоліо-Ревю в Києві.