Культурний центр фотографічний PhotoCULT запрошує на відкриття виставки фотографій "Вериги" сучасної московської художниці Анни Блок, яке відбудеться 19 січня о 19:00 в Культурному центрі LabCombinat.

Будучи вихованою у кращих традиціях класичної фотографії, в своїй творчості Анна Блок свідомо вибирає естетику "недбалості", роблячи акцент на власних емоціях, які виникають в процесі створення робіт. Авторруйнує ті академічні канони, на яких базувалася її освіта, і концентрується на чуттєвому сприйнятті зображуваного. А ознаки "технічної слабкості" (відсутність різкості, провали в світлі та тінях, підвищена зернистість) стають потужними мистецькими інструментами, якими автор "малює" свій складний і повний відчуттів світ.

Серія "Вериги" – спроба переосмислити вічний конфлікт душі та тіла, моралі та похоті, пронизаний страхом покарання і жадобою досягнення найвищого блаженства. Відвертість і емоційність цієї чорно-білої серії переконують нас в співпереживанні автора стражданням своїх героїв.

Місце проведення : Галерея LabCombinat, Київ, ул. Нижньоюрківська, 31

ICal |  Google calendar