< фото: Відас Бівеніс

У своїй творчості Бівеніс застосовує своєрідні візуальні  прийоми: він не фіксує дійсність, а констатує свою, наповнюючи її особистими підтекстами й асоціаціями. В серії «Латентність» Бівеніс обігрує поняття людської екзистенції, розглядаючи її з двох точок зору – над водою і під водою. Межа між візуальними просторами є розділом двох життєвонеобхідних для людини стихій – повітря і води. В той час як одна здатна підтримувати життя, інша може позбавити його. Пересічення двох сфер, пересічення життя та смерті – пошуки відповіді на питання, чим є життя під його прихованою частиною, по іншу сторону – життя, смерті? – і є там життя взагалі.   

Окрім виставки фотографій Відаса Бівеніса глядачу будуть представлені відео-інсталяції литовського художника Рімаса Сакалаускаса, які також можна побачити в галереї A-HOUSE PHOTO.

Окрім виставок організатори Днів Литовської Фотографії в Києві підготували цікаву програму інших заходів, так чи інакше повязаних із візуальною культурою Литви.

Дні Литовської Фотографії в Києві відбудуться за підтримки Литовського посольства в Україні й Аташе з культури Дайви Дапшиєне й покладуть початок новому етапу культурного співробітництва України та Литви.

 

 

Місце проведення : Галерея A-HOUSE, Київ, вул. Стрілецька, 7/6

ICal |  Google calendar