Ви дізнаєтесь, що спільного і в чому різниця між авторським і комерційним проектом, хто такий внутрішній і зовнішній замовник, як відбувається постановка задачі та формулювання ідеї. На лекції також піде мова про те, що таке драматургія, ідеологічне поле, герої, конфлікт. Ведучий лекції розповість як зробити режисерську розробку, підібрати акторів, локації, технічне оснащення, а також про те, як відбувається організація мізансцен. Крім того, мова піде й про рекламну фотографію, її особливості. У форматі медіа-показу та ручних відбитків лектор представить приклади своїх робіт.

Михайло Каламкаров народився в Москві. Закінчив факультет обчислювальної математики та кібернетики МДУ ім. М.Ломоносова. Займається фотографією з 1982 року, в якості фотографа співпрацював із виданнями, працював на кіностудії «Мосфільм». Був режисером телепрограми «Совершенно секретно». Автор документальних фільмів, учасник виставок фотографії в Росії та за кордоном. Довгий час працював у рекламі. У 1997-1998 г. Був креативним директором студії «Кодак-майстер», працював на замовлення великих агенцій, російських та іноземних компаній та банків.

З 2003 року викладає на кафедрі фотомайстерності Московського державного університету культури та мистецтв. У 2004 році став одним із організаторів творчого об’єднання "Станковая фотография ХХІ". Лауреат премії Ради з питань культури та мистецтва при президентові Російської Федерації за проект "Предмет игры. Театральная история”.

Вхід – 200 грн.  Оплата – до 15травня.

Учасникам літнього практикума – знижка 10%! Якщо ви були учасником інших заходів, можливо, у вас також є знижка – дізнайтеся подробиці у організаторів!

Місце проведення : Галерея “Арт-Хол”, Київ, вул. Фролівська, 1/6

ICal |  Google calendar