Виставка всесвітньо відомого фотографа, представника знаменитої литовської школи Антанаса Суткуса, проходитиме в рамках  Днів литовської фотографії в Києві. Глядачі побачать більше п’ятдесяти вінтажних фотографій, об’єднаних під загальною назвою "Ода повсякденності". На відкритті виступатиме автор.

Литовська школа фотографії займає дуже важливу й практично унікальну нішу в світовій історії фотографії – саме вона значно вплинула на розвиток фотографічної культури в країнах Радянського Союзу.

"Ода повсякденності" – це, передусім, свідчення часу. На світлинах Суткуса прості люди зображені у своєму "звичайному середовищі", на противагу поширеним у СРСР канонічним сценам з розповідями про щасливу радянську людину. Його образи щирі та достовірні, саме тому вони повністю відображають той час литовської історії. Дивлячись на роботи Суткуса, ми можемо згадати документацію приватного й особистого в роботах Анрі Карт’є-Брессона, або режисерські роботи Віма Вендерса.

Дні литовської фотографії в Києві пройдуть за підтримки Міністерства культури Литви, Литовського посольства в Україні та Аташе з культури Дайви Дапшиєне і покладуть початок новому етапу культурного співробітництва України та Литви.

Місце проведення : Галерея “Арт-Хол”, Київ, вул. Фролівська, 1/6

ICal |  Google calendar