На лекції ви дізнаєтесь про ідеологічні та естетичні принципи, які об'єднали учасників групи, про легендарних фотографів Анселя Адамса, Едварда Уестона та інших представників «прямої» фотографії. Також на лекції піде мова про основні тенденції в репортажній фотографії 30-50-х років, і про роль інтерпретації в сприйнятті фотографії.

Лектор: Вікторія Мироненко – мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій в спеціальних виданнях.

Про цикл лекцій: «Історія фотографії з Вікторією Мироненко» – це унікальна освітня програма, яка збагатить ваш візуальний і естетичний досвід і дозволить по-новому осмислити сутність фотографії.

Лекції розраховані на всіх, хто цікавиться візуальним мистецтвом і зокрема фотографією, як одним з його проявів. Слухачі курсу зможуть отримати вичерпні академічні знання про те, як народжувалася і розвивалася фотографія, а також про сучасні її тенденції. Лектор торкнеться загальнотеоретичних питань стосовно ролі фотографії в масовій свідомості та в  свідомості окремої людини, питання стосовно  місця фотографії у контексті історії мистецтв і актуального мистецтва, а також феномену «фотографії» з точки зору мистецтвознавчої, філософської та соціальної критики.

Програма курсу складає 20 лекцій. Окрім лекційної частини, кожне заняття містить дискусійну частину. Під час дискусій слухачі матимуть змогу висловлювати свої міркування з приводу заданих тем, розбирати творчість окремих фотографів, вчитися аналізувати та формулювати власні думки у вигляді коротких есе.

Приєднатися до відвідування циклу можна з будь-якої лекції, навіть якщо ви не відвідали попередні

Час лекцій: раз на тиждень, по суботах, з 12:00 до 13:30.

Детальніше про вартість, абонементи та знижки на лекції

Реєстрація за адресою education@photocult.com.ua (потрібно вказати ім`я  та контактний телефон).

 

Місце проведення : Галерея «Печерська», Київ, вул Лаврська, 9, корп. 19

ICal |  Google calendar