Опис: американський анімаційно-ігровий повнометражний фільм Річарда Лінклейтера, що поставлено за мотивами однойменного роману Філіпа К. Діка. Для виробництва фільму використовувався прийом під назвою ротоскопіювання: художники-аніматори кожен кадр малюють зверху реального. Цей художній прийом дозволив домальовувати деякі елементи, яких в реальних зйомках не було: галюцинації головних героїв, футуристичні костюми, а також передати особливе сприйняття реальності головним героєм.

Дія фільму розгортується у недалекому майбутньому в окрузі Орандж, штат Каліфорнія. У цю епоху, коли Америку остаточно захлеснув вал наркотиків, умами та тілами людей заволоділа загадкова Субстанція Д, що повністю руйнує їх психіку. Головний герой стрічки – тайний агент відділу поліції з боротьби з наркотиками Роберт Арктор, який у зв’язку з характером своєї діяльності також стає наркозалежним. Одного разу йому доручають шпигувати за його друзями: Джимом Баррісом, Ерні Лакманом, Донною Хортон і Чарльзом Фреком. Ситуація ще більш ускладнюється, коли Барріс починає доносити на Арктора. 

«Вони лише хотіли розважитись, немов діти, що грають на проїзній частині. Одного за іншим їх давило, калічило, вбивало – на очах у всіх, – але вони продовжували грати». Філіп Дік. 

Рік виходу: 2006

Країна: США

Режисер: Річард Лінклейтер / Richard Linklater

Тривалість: 1:40

Мова: дубляж (російська)

Вхід вільний

Bookings

Online реєстрацію на подію закрито. Якщо Ви встигаєте, можете зареєструватись на місці події.

Місце проведення : Галерея «Печерська», Київ, вул Лаврська, 9, корп. 19

ICal |  Google calendar