Запрошуємо киян та гостей міста на відкриття фотовиставки канадсько-російської художниці українського походження Вікторії Сорочинські, що відбудеться в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 27 травня о 19:00 у столичній Я-Галереї.

До уваги публіки представлений проект «Анна та Єва», що вперше був показаний у рамках «Місяця фотографії в Парижі – 2010». За допомогою психологічних та наповнених метафорою постановочних сюжетів у цьому проекті відображені реальні відносини матері і дочки. Це семирічна робота, якою Вікторія Сорочинські займається з 2005 року, й яка після дворічного турне по всьому світові нарешті буде представлена в Києві

Виставку «Анна та Єва» презентує сама авторка Вікторія Сорочинськи. На відкритті виставки також виступатимуть організатори Фестивалю «Візії», галерист і куратор Павло Гудімов, представники Російського центру науки та культури.

На відкритті автор також презентує книгу «Анна та Ева», яка нещодавно була видана у Берліні.

Відкриття виставки «Анна та Єва»  відбудеться в історичному районі міста – на Подолі і стане приємним проводженням часу для активних учасників  міського культурного життя.

Час роботи виставки: 27 травня – 9 червня 2013 року, щоденно крім неділі, з 10.00 до 19.00. 

Виставка «Анна та Єва» проходить за підтримки Російського центру науки та культури.

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Місце проведення : Я-Галерея, Київ, вул. Хорива, 49-Б

ICal |  Google calendar