фото: Катерина Яшта

Культурний фотографічний центр PhotoCULT представляє виставку АПРОПРІАЦІЯ учасників творчої майстерні Романа Пятковки. Художники запозичують всілякі артефакти сучасного світу: починаючи з реальних предметів і завершуючи раніше створеними творами мистецтва, тим самим відбувається акт переосмислення результатів чужого візуального досвіду.

Сучасне образотворче мистецтво, перефразовуючи Ролана Барта, – це багатовимірний простір, де поєднуються і сперечаються один з одним різні види образів, жоден з яких не є початковим; вони зіткані з цитат, які відсилають до тисяч культурних джерел. Світ кровоточить розумінням того, що «оригінальності» як такої немає і не може бути. Тому жодне зображення саме по собі не нове і не унікальне: кожне – перероблений коктейль з смислів, зашифрованих у культурно-історичні зумовлені знаки та символи.

Учасники:

Катерина Яшта, Тарас Явір, Наталя Сокоренко, Настя Бордун, Максим Фіногеєв, Олексій Товпига, Ольга Ткаченко, Таня Богуславська, Юлія Полуніна-Бут, Юрій Лісовський, Світлана Левченко, Геннадій Чернега, Ілля Жекалов, Антон Буяло, Марина Бродовська, Олексій Тітов, Лана Янковська, Ельміра Сидяк.

Куратор Роман Пятковка.

Відкриття: 4 липня, 19:00

Виставка триватиме до 8 липня включно. Графік роботи галереї: пн-пт з 10:00 до 18:00, сб-нд з 10:00 до 16:00.

Адреса: вул.Є.Коновальця, 18д (Щорса), м.Київ. 

Виставка відбувається за підтримки Інституту проблем сучасного мистецтва Академії мистецтв України.

Контакти організатора:

Культурний фотографічний центр PhotoCULT

anna.gaidai@photocult.com.ua

096 975 9285

 

Місце проведення : Інститут проблем сучасного мистецтва, Київ, вул. Щорса, 18д

ICal |  Google calendar