[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

РЕЄСТРАЦІЯ

Фото з History of photography | Brief History of Photography, Animated. | Rebelle Society 

Тема нашої зустрічі: «Творчість жінок у фотографії»

На зустрічі ми переглянемо книги і фотоальбоми жінок-фотографів та будемо багато говорити. Зокрема про те, що таке «жіноча фотографія» і звідки взялося таке поняття. Чи можлива вона у творчості фотографів-чоловіків? Чи всі жінки знімають «по-жіночому»? Ми також поговоримо про те, чи існує у сучасному світі нерівність у можливостях для фотографів жінок та чоловіків, які традиційні ролі нав'язує суспільство жінкам та чоловікам. Чи є творчість жінок засобом боротьби за власні права? Який взаємозв’язок? Чи є фотографія – створеним власноруч світом, де жінки можуть самореалізовуватися?

Приходьте дивитись наші книги та приносьте свої!

Ведучі: Ірина Рузіна, Анна Гайдай.

Спеціальний гість бібліотеки: 

Анна Войтенко – Документальний фотограф. Гран -прі «Фотограф року 2009» Першої Національної відкритої фотопреміі Росії» .Член журі Всеукраїнського конкурсу «Фотограф року 2012». Викладач курсу: "Документальна фотографія".

Вікторія Мироненко - мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, історії мистецтв, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства. Викладачка курсів "Історія фотографії", "Історія мистецтв Новітнього часу".

Бібліотека PhotoCULT,  представить для перегляду наступні книги: 

 • Sally Mann «Still Time», «Immediate Family», «Deep South», «At Twelve: Portraits of Young Women», «What Remains»
 • Ruth Bernard «The Eternal Body: A collection of fifty nudes»
 • Women seeing women
 • Diane Arbus
 • Graciela Iturbide "Images of the Spirit"
 • Leni Riefenstahl "Africa"
 • Melissa Moore "Land Ends"
 • Loli Kantor
 • Анника Карлссон Риксон (Швеция) - из фонда Сороса библиотеки ЦВК
 • Луиза Ламбри (США) – из фонда Сороса библиотеки ЦВК
 • и другие

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу/каталог, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування.

Відвідування бібліотеки безкоштовне за обов’язковою попередньою реєстрацією.

Що відбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи. В перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо одне одного печивом.

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

В бібліотеці є тематичні полиці:

- полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну

- полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну

- полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, під час якої ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Ознайомитися із Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

Контакт координатора – Марина, 097 9512672.

Місце проведення : Галерея “Мінус 4″, Київ, вул. Артема, 37-41

ICal |  Google calendar