Запрошуємо киян та гостей міста на відкриття виставки словацького фотографа Шимона Клімана, що відбудеться у рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 24 травня о 18:00 в галереї «АртПРИЧАЛ».

До уваги публіки будуть представлені близько двадцяти творів із серії «Красиві люди», яка отримала величезну кількість престижних європейських нагород і вперше презентована у Києві.

Виставка «Красиві люди» – це авторська інтерпритація «циганської теми», що порушує загальноприйняте уявлення про життя і культуру циганського етносу. Замість звичного документування бідності і типових візуальних особливостей образу життя циган, Шимон Кліман знаходить новий спосіб для відображення життя циганського народу, тим самим скорочуючи дистанцію між словацьким суспільством і  циганською етнічною меншиною.

Виставку «Красиві люди» представить куратор зі Словаччини – Міхаела Босакова. На відкритті виставки також виступатимуть організатори Фестивалю «Візії» і представники посольства Словацької Республіки в Україні, Чеського Центру.

Відкриття виставки «Красиві люди» відбуватиметься на одному з найатмосферніших  літніх майданчиків на березі Дніпра і стане приємно проведеним часом для активних учасників культурного життя міста.

Виставка працюватиме: 24 травня – 07 червня 2013 року, кожен день з 11:00 до 21:00.

Вхід вільний.

Виставка «Красиві люди» проходить за підтримки Чеського центру в Києві.

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Місце проведення : Арт-Причал, Київ, вул. Набережно-Крещатицька, причал № 2

ICal |  Google calendar