Запрошуємо киян та гостей міста на відкриття виставки «Білоруська Фактографія. Частина Перша» , яке відбудеться в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 27 травня о 18:30 у столичній галереї «Квартира №57».

Алєксєй Шинкаренко, білоруський художник, представить до уваги публіки найбільшу на сьогодні поідбірку фотографій із серії «Білоруська Фактографія. Частина І». У серії автор досліджує тему «білоруського» («що таке Батьківщина?», «що означає бути білорусом?»), тим самим переносить її у більш широке поле проблем – ідентичність, персональне у суспільному, особисте у масовому. Техніка Polaroid, яку використовує художник, стає ідеальним символом втілення ідеї плинності життя та спроби фотографії, як медіа, фіксувати окремі миті. 

Виставку «Білоруська Фактографія. Частина І» презентує автор проекту – Алєксєй Шинкаренко та куратор проекту Олександр Михед. На відкритті виставки також виступатимуть організатори Фестивалю «Візії».

Відкриття виставки «Білоруська Фактографія. Частина І» відбудеться в історичному районі міста – на Подолі та стане приємним проведенням часу для активних учасників культурного життя міста.

Час роботи виставки: 27 травня – 09 червня 2013 року, кожен день з 14 до 19

Вхід вільний.

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Місце проведення : Галерея «Квартира 57», Київ, вул. Нижній Вал, 37

ICal |  Google calendar