На зображенні Розалінда Краусс

Продовжуємо цикл лекцій "Критика та фотографія" з Глібом Вишеславським у Центрі PhotoCULT. 16 жовтня наступна лекція – «Що дала світу «Camera obscura» Ролана Барта? Як найвідоміший американський аналітик Розалінда Краусс залучила культурологію до фотографії?».

Про що буде лекція?

Ролан Барт «Світла камера». Теорія образу. Основні ідеї книги та їх вплив на подальший розвиток критичної думки про фотографію.

Розалінда Краусс. Вихід за межі мистецтвознавчого методу, залучення культурології.

Лектор:

Вишеславський Гліб – художник, мистецтвознавець. У 80-х – засновник однієї із перших галерей сучасного мистецтва у Москві – «Клуб 1/1». У 90-х – головний редактор журналу «Terra Incognita», у 2000-х – головний редактор журналу «Галерея». У 2003 р. – співзасновник та спів-куратор бієнале «Місяць фотографії у Києві». Науковий співробітник лабораторії естетики Інституту проблем сучасного мистецтва.

Ознайомитись з усіма темами циклу "Критика і фотографія" (6 лекцій)

Вартість занять:

Абонемент 3 лекції - 345.00 грн

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00 грн

Розклад:  лекції проходять щопонеділка та щотверга (18:45-20:15)

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.
Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar