Конкурсний проект «Місто майбутнього»

Фестиваль «Візії» представляє переможців конкурсу фотографії – учасників виставки «Місто майбутнього»:

- Наталія Скобеєва;

- Олександр Биченко;

- Сергій Волков;

- Роман Гук;

- Дмитро Звєрєв;

- Віктор Малишко;

- Дар'я Марченко;

- Олексій Носенко;

- Ольга Полесовщікова;

- Юлія Полуніна;

- Наталія Пустиннікова;

- Любов Савел’єва;

- Надія Терьохіна;

- Оксана Чепелик;

- Ірина Чернишова;

- Лана Янковська.

Вітаємо!

Тема конкурсу викликала інтерес як у молодих, так і у досвідчених фотографів і привернула увагу авторів з Польщі, Росії, Німеччини, Білорусії, Бельгії, Великобританії і звичайно – України.

Більша  частина заявок, поданих на конкурс, це вже осмислені та реалізовані з тим або іншим ступенем майстерності фото-проекти. І ми раді в рамках Фестивалю «Візії» показати серії робіт, що присвячені саме темі майбутніх центрів урбанізації.

А на нашій фейсбук-сторінці стартує глядацьке голосування за кращу фотографію, автор якої отримає в подарунок дві книги з циклу «Нариси візуальності»: «Імперія світла» Оксани Гаврішін і «Ч / Б» Олега Шишкіна, а також гарантоване право на публікацію в каталозі Фестивалю .

Для голосування ми вибрали по одній роботі з кожної авторської серії. Всі роботи знаходяться в альбомі.

Підтримайте тих, хто вам сподобався!

Щоб проголосувати, відзначте як вподобану сторінку Фестивалю Vizii, а потім поставте відмітку «Мені подобається» самій роботі. Так, тільки так! :)

Голосування триватиме до 19 квітня 2013 року.

Виставка «Місто майбутнього» пройде з 26 травня по 9 червня 2013 року в Музейному Комплексі «Київська фортеця» за адресою: вул. Госпітальна, 24-А.

__________________________________________________________________________________________

Фестиваль «Візії» запрошує до участі в конкурсі фотографії на тему майбутнього міста як центру урбанізації.

Опис теми

Ми є свідками динамічних змін зовнішності міста та перетворень його духу.

Чи змінюється наше сприйняття міського простору, як ми відчуваємо себе в ньому, чи встигаємо за його змінами? Що чекає на місто в майбутньому? Які очікування, надії, побоювання його мешканців – городян? Чи буде це місто нашим, а ми – його жителями? Що залишиться незміненим, що зникне?

Відповіддю на ці питання і буде ваш проект. Ви можете зробити фотографії про майбутнє будь якого міста будь якої країни. 

З січня до квітня 2013 року місто оголошується зоною зі зміщеними кордонами часу. Майбутнє стане частиною теперішнього, передчуття замінять прогнози. І кожен зможе довести фантазію до абсурду, лише б це було правдою.

Умови участі:

Для участі в конкурсі необхідно надати фотографії (від 1 до 10 робіт), відповідно до теми «Місто майбутнього», кращі з яких будуть показані в груповій виставці на Міжнародному фестивалі візуальної культури «Візії».

Технічні вимоги до заявок:

Учасник може подати на розгляд свої роботи (превью у форматі jpg, 1000 точок по довгій стороні) у супроводі з описом і текстом про автора (в одному документі).   

Початок прийому заявок: 01.01.2013.

Завершення прийому заявок: 31.03.2013.

Заявки приймаються на e-mail vizii@photocult.com.ua з позначкою «Конкурс: Місто майбутнього».

Після завершення прийому заявок буде оголошено володарів найцікавіших проектів, які візьмуть участь у виставці «Місто майбутнього» та матимуть надати готові відбитки (до 50х60 см) або файли для друку виставкових робіт (300 dpi). Також відбудеться зустріч тих, хто пройшов відбір, з куратором проекту та обговорення виставки «Місто майбутнього».

Подача робіт на конкурс означає згоду учасників на публікацію їхніх робіт організаторами з моменту початку прийому заявок для привернення уваги до конкурсу.

Оголошення авторів, що братимуть участь у виставці «Місто майбутнього», відбудеться 07.04.2013.

 

Місце проведення :

ICal |  Google calendar