РЕЄСТРАЦІЯ

[історія мистецтв]

Ілюстрація: Ілля Кабаков. В університеті. 1972

Про що буде лекція?

Інтелектуальна практика постмодерну. Що може називатися художнім твором. Експерименти зі сприйняттям: роль глядача у концептуальному мистецтві. Радянський концептуалізм: протистояння державній ідеології. Народження та смерть СРСР у творах Іллі Кабакова.

Про лекторку:

Вікторія Мироненко – мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, історії мистецтв, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства.

Вартість занять:

Абонементи 

Абонемент 10 лекцій, (вартість 1 лекції 110 грн) – 1100.00

Абонемент 5 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 575.00    

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Знижка студентам 50%!

Розклад: Лекції проходять по четвергах, о 19:00 – 20:30.

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу 066 6011245, 063 5394116.
 
[лекції проводяться російською мовою]
 
Про цикл лекцій "Історія мистецтв новітнього часу"

На лекціях курсу «Історія мистецтв новітнього часу ХІХ-ХХ ст.» ми торкнемося «найскладніших» періодів в історії мистецтва. Революції, потрясіння, війни. Ми говоритимемо про культурний та соціальний фон, що впливав на художників 19-20 століть та формував їх позицію. Від «передмодернізму» до акціонізму: ми дослідимо напрямки, що змінили хід історії, розглянемо найважливіші його етапи.

На лекціях ми будемо не лише багато слухати, але й багато дивитися. Ілюстраційний матеріал, підготований для курсу, дасть більш повне розуміння того, що відбувалося в історії мистецтв даного періоду.

Лекції розраховані на тих, хто цікавиться візуальним мистецтвом та фотографією як одним із його напрямів. Особливо рекомендуємо цей курс художникам в області фотографії, які прагнуть збагатити свій художній досвід та поповнити теоретичні знання. Детальніше про всі теми лекцій (10 лекцій)

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar