РЕЄСТРАЦІЯ

ілюстрація: кадр з фільму "Дикі серцем" режисера Девіда Лінча

Запрошуємо на лекцію "Режисер проти письменника: все про авторське бачення" із циклу «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації».

Про що буде лекція?

Культові особистості в кіно, які не відчули пієтету до авторського бачення твору. Мікеланджело Антоніоні («Фотозбільшення» за оповіданням Хуліо Кортасара), Жан-Люк Годар ("Вікенд" за оповіданням Хуліо Кортасара), Стенлі Кубрик ("Механічний апельсин" за романом Ентоні Берджесса, "Сяйво" за романом Стівена Кінга, "З широко розплющеними очима" за оповіданням Артура Шніцлера), Андрій Тарковський ("Соляріс" за романом Станіслава Лема, "Сталкер" за романом братів Стругацьких), Олександр Сокуров ("Дні затемнення" за романом братів Стругацьких), Девід Лінч ("Дикі серцем" за романом Баррі Гіффорда).

Про лектора:

Лук’ян Галкін – випускник Київського Національного Університету Театру, Кіно та Телебачення ім.І.Карпенко-Карого. Викладач кіномистецтва у КПІ та Інституті мистецтв художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі. Редактор в Українському Медіахолдинзі. Ведучий кіноклубів «Асса» та « Я кіно». У своїй науковій роботі досліджує тему влади у фільмах Олександра Сокурова. Ведучий курсу "Історія кінематографу" в Центрі PhotoCULT. Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Абонементи "Стандартні" 

(при сплаті після 26.12.2014р.):

Абонемент 3 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 345.00    

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Розклад: Лекції проходять щопонеділка, починаючи з 12 січня, о 19:00 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.
Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 096 975 92 85, +38 050 443 6149.
 

Про цикл лекцій «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації».

Знімати кіно, підглядаючи в книгу: багато хто з культових режисерів сучасності використовує літературні твори, як сценарії. Теж саме відбувається і в фотографії, творчій та комерційній, коли сюжети романів надихають фотографів на їх візуалізацію.

Як побудувати роботу з вербальною ідеєю, як це робили видатні режисери кіно? Про тонкощі кіносинкретизму та про механізми адаптації літературного твору, наш новий цикл лекцій «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації». На лекціях ми будемо говорити про методи екранізації, про драматургію, про принципи акторської гри, про побудову сюжетної лінії і про те, хто переможе в результаті: книга чи кіно. Цикл буде цікавим тим, хто працює з вербальними ідеями в кіно, фотографії, ілюстрації та дизайні. Детальніше про всі лекції циклу.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar