фото: анна войтенко

[документальні проекти]

Як знайти свого героя.

Що таке фотографія без маніпуляцій.

Як перетворити візуальне висловлювання в розповідь.

На заняттях курсу «Суб’єктивне дослідження: курс документальної фотографії з Анною Войтенко» ми будемо знаходити актуальні теми , знімати яскраві фотоісторії, використовуючи фотографію для фіксації своїх думок і почуттів. Ми будемо аналізувати роботи всесвітньо відомих авторів, писати «правильні» тексти і готувати фінальні презентації. Ми дізнаємося багато нового про фотожурналістику і сучасні медіа. А ще про те, як не стати банальним у «стріт-фотографії».

15 занять. 30 годин. Інтенсивна практика. І навіть кілька слів про Інстаграм.

На заняттях будуть розглядатися такі теми і питання :

1 . Базові питання: про що говоримо, які використовуємо поняття. Класифікуємо. Визначаємо особливості документальної фотографії. Говоримо про образотворчі засоби , естетику.

2 . Професійні навички. Фототехніка та засоби. Постановка (таке буває?). Організована і репортажна зйомка. Обговорюємо психологічні аспекти, технічні нюанси і методи зйомки. Обираємо тему.

3 . Розробка документального проекту. План дій. Пишемо, аналізуємо, знімаємо. Фінальний результат: готуємо публікацію, книгу, виставку, мультимедіа. Що далі?

4 . Фотожурналістика: фотографія як інформація. Правові аспекти та етичні норми. Пишемо тексти до фотографій. Формати сучасних мас -медіа. Творчий багаж фотожурналіста.

5 . Стріт-фотографія: актуальність явища, майстри, конкурси. Шукаємо свій стиль. Особливості зйомки в публічних місцях. Як подолати страх. Етичні питання . Що, як, де і коли знімати. Соціальні мережі. Інстаграм .

Викладач:

Ведуча курсу - Анна Войтенко.

Документальний фотограф. Гран -прі «Фотограф року 2009» Першої Національної відкритої фотопреміі Росії» .Член журі Всеукраїнського конкурсу «Фотограф року 2012».

Розклад занять: 1 раз на тиждень по неділях, з 14:00 до 16:00 (в розкладі можливі зміни).

Вартість: 2500грн. При оплаті до 25 серпня - вартість  2000грн.

Реєстрація на курс: для зарахування на курс необхідно заповнити он-лайн форму.

Контакт координатора курсу +38 096 975 92 85. 

До уваги студентів курсів фотографії «Художнє мислення та фотографія»«Суб’єктивне дослідження»«У пошуках теперішнього часу» - вам Центр PhotoCULT надає можливість відвідувати інші освітні програми із спеціальними знижками (-30%):

- Курс «Історія фотографії»

- Курс «Критика та фотографія»

- Курс «Історія мистецтв»

- Курс «Історія кінематографу»

- Курс «Нові медіа»

Конкурс на безкоштовне відвідування курсу документальної фотографії з Анною Войтенко (конкурс завершено!)

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar