іллюстрація: Кадр з фільму 

[курс лекцій для тих, хто цінує стиль]

РЕЄСТРАЦІЯ

З 15 червня Центр PhotoCULT розпочинає курс лекцій «Європейське кіно: течії, школи, постаті», який стане чудовим подарунком для тих, хто цінує та любить авторське кіно і живе кіномистецтвом.

Культові фільми, кінострічки, що стали поворотними в історії кіно, унікальні долі, найбільш видатні режисери сучасності.

На лекціях ми будемо говорити про особливості національних кіношкіл Італії, Франції, Німеччини та Скандинавії, про передумови їх виникнення та основні риси. Ми будемо надихатись від переглядів фрагментів відомих європейських фільмів та підемо на канікули зі списком стрічок, що відкриють нам світ авторського кіно у найкращих його втіленнях.

15.06/18:45 Лекція 1. Велике італійське кіно: від неореалізму до сучасності

Країна, що дала світовому кіно чи не найбільш великих режисерів. Послідовна логіка італійського кіно від неореалізму до сьогоднішніх днів. Персоналії: Федеріко Фелліні, Мікеланджело Антоніоні, Лукіно Вісконті, П'єр Паоло Пазоліні, Паоло та Вітторіо Тавіані, Паоло Соррентіно

17.06/18:45 Лекція 2. «Нова хвиля» або як народжувалось французьке кіно

Кіно великих змін. Унікальність французької кіношколи та кіномови. Персоналії: Жан Ренуар, Жан-Люк Годар, Франсуа Трюффо, Ален Рене, Леос Каракс, Гаспар Ное.

22.06/18:45 Лекція 3. «Холодна режисура» та інші рефлексії скандинавського кіно

Режисерські прийоми та стиль скандинавського кінематографу. ​Рефлексія кризи консервативного суспільства та релігії як характерна риса скандинавських режисерів. Персоналії: Карл Теодор Дрейер, Інгмар Бергман, Акі Каурісмякі, Ларс фон Трієр, Томас Вінтерберг, Сюзанна Бір, Ніколас Віндінг Рефн

24.06/18:45 Лекція 4. Традиції німецького кіно: переосмислення кіноекспресіонізму

Найавтентичніша з європейських кіношкол. Кіно як класичний роман: особливості німецького стилю режисури. Персоналії: Фрідріх Вільгельм Мурнау, Фріц Ланг, Вернер Херцог, Райнер Вернер Фассбіндер, Вім Вендерс.

 
Про лектора:

Лук’ян Галкін – кінокритик, кінознавець. Засновник кінолекторію у Freud House, куратор кіноклубу Videodrom. У своїй науковій роботі досліджує тему влади у фільмах Олександра Сокурова.Ведучий курсу "Історія кінематографу" в Центрі PhotoCULT. Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Абонементи "Стандартні" 

Абонемент 4 лекцій, (вартість 1 лекції 110 грн) – 440.00

Абонемент 2 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 230.00    

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Знижка студентам 50%! 

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 063 539 4116.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar