6 лютого в Центрі сучасного мистецтва М17 в Києві відбудеться відкриття виставки «Реанімація».

Учасники курсу «Концептуальна фотографія з Романом Пятковкою» Центра PhotoCULT, провели реанімацію – у прямому чи переносному сенсі.

Автори поєднують в собі сукупність сучасних думок, акцентів і фарб, внутрішніх емоційних конструкцій, шкідливих звичок і сублімованих ідей. У кожного художника свій код: кольоровий, чорно-білий, сучасний. Його можна інтерпретувати по-різному, хто як хоче, відчуває,знає. Перед очима глядача пройдуть розтягнуті сцени, історія, секс, любов до своєї країни, пережитки минулого року, нудотна солодкість і палюче золото, риби і дерево, як початок нового шляху. Іноді достатньо звичайної присутності, щоб приміряти роль медіума.

Фотографію почали ховати з моменту її народження. Барабан відраховує останні дні померлої, або безнадійно хворої фотографії. Є така стара, добра традиція. Ми вбиваємо фотографію та гучно прощаємося з нею, ми мучимося і страждаємо, смакуючи кожну сльозинку.

Всі теоретики – головні жалобні церемоній майстри, повторюють, як заклинання, перефразований вислів Ролана Барта: «Фотографія вже померла, і фотографія зараз помре». А що ж поміж? А між цими станами обов'язково буде «РЕАНіМАЦіЯ».

Автори: Сергій Бек, Антон Буяло, Олена Кас’ян, Ніна Ліщук, Олексій Миколенко, Алекс Пеле, Вікторія Підуст, Ольга Солонко, Олексій Товпига, Ольга Торопова, Костянтин Феденко, Дар'я Фесечко, Лана Янковська.

Куратор: Роман Пятковка.

Відкриття 6 лютого 2015р. о 19:00

Виставка триває 6 – 15 лютого 2015р, з 10:00 до 20:00.

Вхід вільний.

Виставка відбувається за підтримки Національного Науково-природничого Музею в Києві, компанії NetForm та Центру сучасного мистецтва М17.

Організатор:

Культурний фотографічний центр PhotoCULT

www.photocult.com.ua

Місце проведення : M17 Центр сучасного мистецтва, Київ, вул. Горького (Антоновича), 102-104

ICal |  Google calendar