РЕЄСТРАЦІЯ

ілюстрація до фільму "Побудь у моїй шкірі" режисера Джонатана Глейзера

Запрошуємо на лекцію "Фантастична екранізація: аналіз прийомів адаптації літератури в кіно" із циклу «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації».

Про що буде лекція?

Нова хвиля екранізації. Фантастика Філіпа К. Діка на екрані («Той, хто біжить по лезу» Рідлі Скотта, "Особлива думка" Стівена Спілберга, "Помутніння" Річарда Лінклейтера). Аналіз прийомів кіноадаптації в найяскравіших сучасних роботах ("Космополіс" Девіда Кроненберга за романом Дона ДеЛілло, "Опинись у моїй шкірі" Джонатана Глейзера за романом Мішеля Файбера, "Ворог" Дені Вільнева за романом Жозе Сарамаго).

Про лектора:

Лук’ян Галкін – випускник Київського Національного Університету Театру, Кіно та Телебачення ім.І.Карпенко-Карого. Викладач кіномистецтва у КПІ та Інституті мистецтв художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі. Редактор в Українському Медіахолдинзі. Ведучий кіноклубів «Асса» та « Я кіно». У своїй науковій роботі досліджує тему влади у фільмах Олександра Сокурова. Ведучий курсу "Історія кінематографу" в Центрі PhotoCULT. Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Абонементи "Стандартні" 

(при сплаті після 26.12.2014р.):

Абонемент 3 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 345.00    

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Розклад: Лекції проходять щопонеділка, починаючи з 12 січня, о 19:00 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.
Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 096 975 92 85, +38 050 443 6149.
 

Про цикл лекцій «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації».

Знімати кіно, підглядаючи в книгу: багато хто з культових режисерів сучасності використовує літературні твори, як сценарії. Теж саме відбувається і в фотографії, творчій та комерційній, коли сюжети романів надихають фотографів на їх візуалізацію.

Як побудувати роботу з вербальною ідеєю, як це робили видатні режисери кіно? Про тонкощі кіносинкретизму та про механізми адаптації літературного твору, наш новий цикл лекцій «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації». На лекціях ми будемо говорити про методи екранізації, про драматургію, про принципи акторської гри, про побудову сюжетної лінії і про те, хто переможе в результаті: книга чи кіно. Цикл буде цікавим тим, хто працює з вербальними ідеями в кіно, фотографії, ілюстрації та дизайні. Детальніше про всі лекції циклу.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar