Фото: Андре Кертеш
 
«Фотографія та візуальна культура» – це нова освітня програма лекцій з фундаментального дослідження феномену фотографії як частини візуальної культури в історичному та сучасному контексті. 
Слухачі лекцій зможуть отримати вичерпні знання з історії фотографії, дізнатись про той візуальний фон, на якому фотографія розвивалась протягом майже двох сторіч і про те, як впливали на фотографію інші форми візуальної культури. 
В програму включено такі напрямки як Історія фотографії,  Історія мистецтва ХІХ-ХХ століть, Історія кінематографу, Фотографія та критика, Нові медіа.
 
 
Вікторія Мироненко – читає «Історія фотографії» (20 лекцій), «Історія мистецтва ХІХ-ХХст» (10 лекцій).
Лук’ян Галкін – читає «Історія кінематографу» (6 лекцій).
Гліб Вишеславський – читає «Фотографія та критика» (6 лекцій).
Яніна Пруденко – читає «Нові медіа» (6 лекцій).
 
Курси програми:
 
 
 
 
 
 

Запуск програми "Фотографія та візуальна культура" співпав із трагічними для нашої країни подіями; старт лекцій переносився декілька разів. Лекції повинні були розпочатися 14 березня, але активність реєстрації слухачів залишалася низькою. Тому, з метою залучення ширшої аудиторії, ми вирішили перенести початок програми на осінь. Час, який ми тепер маємо до початку лекцій, не буде втрачений марно: спочатку у плани центру PhotoCULT входило безкоштовне навчання на конкурсній основі, що, нажаль, наразі не вдалося реалізувати через брак донорської підтримки. Ми починаємо шукати спонсорів вже зараз і докладемо всіх зусиль, щоб реалізувати ідею безкоштовного навчання наступної осені.

Всі, хто зареєструвався на курс раніше та оплатив навчання, отримають додаткову інформацію, зокрема, про повернення коштів.

Увага: переможці конкурсів на відвідування програми "Фотографія та візуальна культура", а також всеукраїнського конкурсу "Фотограф Року 2013", що отримали абонементи на безкоштовне відвідування занять освітньої програми, запрошуються на лекції поза конкурсом!

 

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar