РЕЄСТРАЦІЯ

фото в ілюстрації:  Маріо Джакомеллі "Монахи, що танцюють" та Софі Лорен 

Про що буде лекція?

Тенденції післявоєнної доби в світовому фотомистецтві.   «Вирішальна мить» Карт’є-Брессона. Творчість Робера Дуано. Історія американської фотографії: особистості, явища, тенденції. Коли кольорова фотографія стала осмисленою. Італійський неореалізм у кіно та його принципове новаторство. Творчість Роберто Росселіні та Віторіо Де Сіка. "Комунізм з людським обличчям" – ідеологічне підґрунтя течії. Дух декадансу родової аристократії – Лукіно Вісконті та химерний світ його фільмів. Падіння Золотого Голівуду та кінець студійної системи: причини та наслідки.

Теми наступних лекцій:

Лекція 6.  Яскраві особистості у фотографії та кіно, яких ми не зможемо забути.

Лекція 7. Нонконформізм та нова хвиля у фотографії та кіно.

Лекція 8. Фотографія та кіно епохи постмодернізму.

Лекція 9. Проблеми сучасної фотографії та кіно: мистецтво, масс-медіа, культурні знаки.

Лекція 10. Історія тілесності у фотографії та кіно.

Про лекторів:

Вікторія Мироненко.

Мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладачка історії фотографіїісторії мистецтв культурного центру PhotoCULT, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, учасниця науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства.

Лук’ян Галкін.

Кінознавець, кінокритик, викладач культурного центру PhotoCULT, школи реклами і комерційного дизайну "Багаж" та КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, автор курсу "Кіносинкретизм". Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Абонемент 5 лекцій – 850.00грн (170грн/лекція).

Полекційне відвідування – вартість 1 лекції 180грн.

Знижка студентам 35%!

Розклад: Лекції проходять по понеділках, о 19:00 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.

Адреса: вул.Пушкінська, 31А. Контакт координатора курсу 38 050 443 6149.

Лекція з циклу «24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно» - це новий теоретичний курс про розвиток та становлення фото та кіномистецтва. Запозичення стилів та відмежування, синхронність течій та різниця методів, точки перетину та головні відмінності фотографії та кіно з самого їх зародження і до наших днів. Лекції зацікавлять всіх, хто захоплюється історією візуальної культури, вивчає фотографію, кіно та візуальне мистецтво.

Два мистецтвознавці представлять своє бачення історичних паралелей між двома культурними феноменами, що дозволить слухачам не тільки визначити для себе сутність фотографії та кіно, як культурних явищ, але й самим інтегруватися в процес дослідження, який відбувається в них на очах. Детальніше про курс

Місце проведення : Студія психології та творчості “Сезон на Пушкінській”, Київ, вул Пушкінська, 31а

ICal |  Google calendar