Фото: Джулія Маргарет Камерон

На лекції буде розкрита тема історії виникнення портретної зйомки. Під час заняття ви дізнаєтесь про портрети-дагеротипи, про посмертні портрети – «Post Mortem» та специфіку їхнього сприйняття у соціумі, також буде розглянуто питання відмінностей між американською та європейською портретною фотографією.

Окремо буде виділено питання творчості окремих митців цього періоду, зокрема будуть розглянуті роботи Оскара Рейландера, серед яких особливу роль займають фотоілюстрації до книги Чарльза Дарвіна «Вираження емоцій тварин і людей» (1872), роботи Адрієна Тюрнашона для книги фізіологічних експериментів, праці відомого французького фотографа Надара, який зробив перший в світі знімок з повітря та знімкам Джулії Маргарет Камерон – однієї з найвідоміших фотографинь-портретисток вікторіанської доби.

Лектор: Вікторія Мироненко мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій в спеціальних виданнях.

Докладніше про цикл лекцій «Історія фотографії з Вікторією Мироненко»

Приєднатися до відвідування циклу можна з будь-якої лекції, навіть якщо ви не відвідали попередні.

Вартість занять:

Абонемент на 4 лекції: 360грн.

Разове відвідування: 100грн

Постійна знижка студентам – 5%.

Bookings

Online реєстрацію на подію закрито. Якщо Ви встигаєте, можете зареєструватись на місці події.

Місце проведення : Галерея «Печерська», Київ, вул Лаврська, 9, корп. 19

ICal |  Google calendar