фото: футуристичний письменник, William Gibson, зфотографований для журналу Vanity Fair

РЕЄСТРАЦІЯ

Культура кіберпанку та розвиток wet technologies ознаменували новий етап зрощення людини з технологіями. В кінці ХХ – на початку ХХІ століття художників та інженерів цікавить вже не можливість примусити рухатися штучний об’єкт, а зробити його частиною себе. Сучасні художники проходять технологічну ініціацію і намагаються проілюструвати те, як людина буде виглядати у майбутньому – роботизовані частини тіла, пластичні операції, штучні органи, прищеплення клітин і органів тварин та інших людей.

Лекції курсу «Нові медіа» будуть цікавими для тих, хто вивчає сучасні процеси у візуальному мистецтві та бажає розширити свої знання про нього.

Детальніше про всі лекції курсу "Нові медіа" (6 лекцій).

Про лектора:

Яніна Пруденко – кандидат філософських наук. Доцент та докторант НПУ імені М.П.Драгоманова. Куратор «Нової художньої школи: меліа-арт для практиків». Куратор «Відкритого архіву українського медіамистецтва».

 

Абонемент 3 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 345.00    

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Знижка студентам 50%!

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 095 350 94 00.

 

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar