<фото: Jean-Paul Goude

У всіх цивілізованих країнах, із Росією включно, в образотворчій освіті для фотографів присутній курс з історії фотографії. В нашій країні у фотографів також є можливість отримати структуровані знання історії світової та вітчизняної фотографії. 

«Історія фотографії з Вікторією Мироненко» – це унікальний курс лекцій з історії фотографії, розроблений спеціально для Культурного фотографічного центру PhotoCULT.

Лекції розраховані на всіх, хто цікавиться візуальним мистецтвом і зокрема фотографією, як одним з його проявів. Слухачі курсу зможуть отримати вичерпні академічні знання про те, як народжувалася і розвивалася фотографія, а також про сучасні її тенденції. Лектор торкнеться загальнотеоретичних питань стосовно ролі фотографії в масовій свідомості та в  свідомості окремої людини, питання стосовно  місця фотографії у контексті історії мистецтв і актуального мистецтва, а також феномену «фотографії» з точки зору мистецтвознавчої, філософської та соціальної критики.

Програма курсу складає 20 лекцій. Окрім лекційної частини, кожне заняття містить дискусійну частину. Під час дискусій слухачі матимуть змогу висловлювати свої міркування з приводу заданих тем, розбирати творчість окремих фотографів, вчитися аналізувати та формулювати власні думки у вигляді коротких есе.

Лектор: Вікторія Мироненко – мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій в спеціальних виданнях.

Тривалість: 5 місяців

Реєстрація проходить за адресою education@photocult.com.ua (потрібно вказати ім`я  та контактний телефон). Оплата здійснюється через координаторів курсу +38 096 975 9285.

Місце проведення : Галерея «Печерська», Київ, вул Лаврська, 9, корп. 19

ICal |  Google calendar