РЕЄСТРАЦІЯ

Фото: Мартін Парр

На лекціях курсу «Історія мистецтв новітнього часу ХІХ-ХХ ст.» ми торкнемося «найскладніших» періодів в історії мистецтва. Революції, потрясіння, війни. Ми говоритимемо про культурний та соціальний фон, що впливав на художників 19-20 століть та формував їх позицію. Від «передмодернізму» до акціонізму: ми дослідимо напрямки, що змінили хід історії, розглянемо найважливіші його етапи.

На лекціях ми будемо не лише багато слухати, але й багато дивитися. Ілюстраційний матеріал, підготований для курсу, дасть більш повне розуміння того, що відбувалося в історії мистецтв даного періоду.

Лекції розраховані на тих, хто цікавиться візуальним мистецтвом та фотографією як одним із його напрямів. Особливо рекомендуємо цей курс художникам в області фотографії, які прагнуть збагатити свій художній досвід та поповнити теоретичні знання.

Про лектора:

Вікторія Мироненко -Мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, історії мистецтв, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства.

Розклад: Лекції розпочнуться після формування групи і проходитимуть по четвергах, о 19:00 – 20:30 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.
Контакт координатора курсу 38 050 443 6149.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar