РЕЄСТРАЦІЯ

Ілюстрація:  кадр з фільму "Німфоманка" Ларса фон Трієра

Про що буде лекція?

Людське тіло як об’єкт зйомки та сприйняття тілесності кінця ХІХ- початку ХХ років. Етнічні типи та раси. Пошуки різниці і тотожності. Еротизм в фотографії рубежу віків – проблема реального та символічного. Сприйняття оголеного тіла в фотомистецтві 1950-х-1960-х років. Проблема тілесності в фотографії доби постмодернізму. Кордони між еротикою і порнографією у фотографії та кіно. Історія тілесності у кінематографі. Гіпертрофовані еротичні образи Гаспара Ное, їх мета і вплив на глядача. Жорстокі ігри Ларса фон Трієра – від оргії "Ідіотів" до анатомії розпусти "Німфоманки". Фізичні мутації та хтонічна огида як основа творчого методу Девіда Кроненберга.

 

Про лекторів:

Вікторія Мироненко.

Мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладачка історії фотографіїісторії мистецтв культурного центру PhotoCULT, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, учасниця науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства.

Лук’ян Галкін.

Кінознавець, кінокритик, викладач культурного центру PhotoCULT, школи реклами і комерційного дизайну "Багаж" та КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, автор курсу "Кіносинкретизм". Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Полекційне відвідування – вартість 1 лекції 180грн.

Знижка студентам 35%!

Розклад: Лекції проходять по понеділках, о 18:45 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.

Контакт координатора курсу 38 050 443 6149.

Лекція з циклу «24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно» - це новий теоретичний курс про розвиток та становлення фото та кіномистецтва. Запозичення стилів та відмежування, синхронність течій та різниця методів, точки перетину та головні відмінності фотографії та кіно з самого їх зародження і до наших днів. Лекції зацікавлять всіх, хто захоплюється історією візуальної культури, вивчає фотографію, кіно та візуальне мистецтво.

Два мистецтвознавці представлять своє бачення історичних паралелей між двома культурними феноменами, що дозволить слухачам не тільки визначити для себе сутність фотографії та кіно, як культурних явищ, але й самим інтегруватися в процес дослідження, який відбувається в них на очах. Детальніше про курс

 

Місце проведення : Студія психології та творчості “Сезон на Пушкінській”, Київ, вул Пушкінська, 31а

ICal |  Google calendar