Культурний фотографічний центр PhotoCULT запрошує на відкриття виставки фотографій та мультимедіа Артура Бондаря (Україна) «З варяг у греки».

«Більше половини найбільших річок світу серйозно виснажені і забруднені. Вони отруюють і руйнують навколишні екосистеми, представляючи загрозу життю людей, які використовують воду цих річок для пиття, зрошення і промислових цілей.» – Ісмаїл Серагельдін, голова Всесвітньої комісії по воді в 21-му столітті.

Проект «З варяг у греки» це не що інше, як спроба усвідомлення і осмислення того, що відбувається в даний час з нашою країною і нашою землею. Спроба поглянути з боку на наше життя і наш народ, який з самого початку свого поселення на берегах річки Дніпро, жив у гармонії з природою і володів достатніми знаннями і розумінням для цього. Цей проект – розповідь про життя простих людей, що ілюструє наскільки ми однакові по обидва боки річки, і змушує нас замислитися про наше майбутнє (з тексту автора до виставки).

Програма подій

10 вересня о 19:00 – Відкриття виставки, презентація серії фотографій та мультимедіа автором Артуром Бондарем. На зустрічі автор поділиться своїм творчим досвідом та розповість про то, як знімався проект "Із варяг у греки".
Виставка працюватиме: 10 – 24 вересня, щоденно з 11:00 до 22:00.
 
12 вересня, четвер, 19:00 – Дискусія на тему «Сучасна документальна фотографія: світовий досвід, український контекст, проблеми та перспективи" за участі:
Артур Бондар
Олександр Ляпін
Ганна Войтенко
Оксана Юшко
Андрій Ломакін
Сергій Горошко
Олександр Чекменьов

Детальніше про дискусію

Вхід безкоштовний.

При підтримці: The Documentary Project Fund, Галерея АртПричал

Медіапартнер: Foto.ua

Місце проведення : Арт-Причал, Київ, вул. Набережно-Крещатицька, причал № 2

ICal |  Google calendar