[прийом робіт продовжено до 19:00год. 29 грудня 2015р.]

Запрошуємо взяти участь у конкурсі «Сучасна фотографія в традиційний Новий Рік».

Кокурс організований культурним фотографічним центром PhotoCULT. Мета конкурсу – продемонструвати небанальні тематичні фотографії (у том числі колажі та анімаційні зображення) українських сучасних фотографів перед традиційним святкуванням Нового Року та Різдва. Робота переможця стане ілюстрацією до новорічного привітання Центру PhotoCULT з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, а автор роботи отримує у подарунок безкоштовне відвідування 3-х лекцій курсу про історію фотографії та кінематографу  «24 кадра в секунду». Найкращі роботи, за думкую художньої ради PhotoCULT, будуть опубліковані в альбомі на сайті та фейсбук-сторінці центру PhotoCULT. Таким чином, ви будете мати змогу ділитись вашими роботами та наповнювати вашу та ваших друзів стрічку оригінальними привітаннями.

Інформація щодо конкурсу та загальні правила:

Початок конкурсу – 16 грудня 2015 р. Кінець прийому робіт – о 19.00 29 грудня 2015 р.

«Переможець» – це учасник, зображення якого (фотографія, колаж, анімаційне зображення) буде обране журі.

«Призер» – це учасник, робота якого набере найбільше «like» у період з 16 грудня 2015 по 15.00 8 січня 2016 р. При визначенні призера беруться до уваги «like», які проставлені під зображеннями і на сторінці PhotoCULT.

«Учасник» – це будь-яка особа, старша 18 років, яка надіслала роботу. На конкурс приймається тільки 1 зображення від кожного учасника. Виняток тільки для слухачів лекцій та майстрів Центру PhotoCULT, які можуть надіслати не більше 3-х зображень. Беручи участь у конкурсі учасники погоджуються з правилами конкурсу.

Оголошення Переможця відбудеться 30 грудня. Оголошення Призера – 8 січня 2016 р.

Призи:

Вибір журі – «Переможець» – робота переможця стане ілюстрацією до новорічного привітання Центру PhotoCULT з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, а автор отримає можливість відвідати 3 лекції в рамках курсу «24 карди в секунду: лекції про фотографію та кіно».

Глядацькі симпатії – «Призер» – за найбільшою кількістю «like» у період з 16 грудня 2015 р. до 15.00 8 січня 2016 р. – можливість відвідати 1 лекцію курсу «24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно».

Переможець та Призер будуть повідомлені через оголошення на сторінці PhotoCult в Facebook, а також листом на електронну пошту. Призи можна отримати тільки Переможець та Призер. Призи не можуть бути передані стороннім особам, чи отримані в грошовому еквіваленті.

Порядок прийому робіт на конкурс:

Роботи мають бути надіслані на адресу education@photocult.com.ua з темою листа «КОНКУРС «Сучасна фотографія в традиційний Новий Рік»

Формат роботи:

jpeg або gif, небільш за 300кб, максимальне розширення 1200 пикселей за широкою стороною. Ім’я файлу повинно мати такий вигляд: “familia imya_nazvanie raboty”.

- word файл з описом повинен мати «не більш ніж 400 слів»: «Ім’я/прізвище автора, artist statement, контакти (email, телефон, місто проживання). Ім’я файлу повинна мати такий вигляд: “familia imya_nazvanie raboty”.

Надіслані роботи будуть промодеровані худ.радою Центру PhotoCULT. Роботи, які пройдуть відбір, будуть опубліковані в рамках 24 годин на сторінці конкурсу в Фейсбук та будуть доступні для глядацького голосування.

Надсилаючи роботи, особа, яка їх надсилає, гарантує, що знімки, зроблені ним/нею, та він/вона має право їх розміщувати та використовувати. В іншому випадку розміщення робіт на сайті та участь у конкурсі не дозволяється. Організатори орієнтуються на те, що дані роботи, які надіслані учасниками, можуть бути використаними учасниками.

Надсилаючи робота на конкурс, учасники дають свою згоду на можливе використання особистих даних та фотографій організаторами конкурсу для проведення рекламних акцій та комунікації з метою популяризації конкурсу з зазначенням авторства.

Організатори не несуть особистої відповідальності перед сторонніми особами у випадку неправомірного використання та розміщення учасниками конкурсу даних робіт на сторінках конкурсу, а також за можливу шкоду, яка спричинена цими діями.

До участі у конкурсі не приймаються учасники, що надіслали не повні або неточні дані.

Учасники, які вказали недостовірні анкетні дані, не можуть виграти призи.

Всі рішення, які приймаються PhotoCult в оголошенні Конкурсу, є остаточними та оскарженню не підлягають. 

Жюри конкурса:

Вікторія Мироненко

Мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладачка історії фотографіїісторії мистецтв культурного центру PhotoCULT, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, учасниця науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства. 

Лук’ян Галкін

Кінознавець, кінокритик, викладач культурного центру PhotoCULT, школи реклами і комерційного дизайну "Багаж" та КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, автор курсу "Кіносинкретизм". Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

ann-gaidai-0_s_bwАнна Гайдай

Співзасновниця, кураторка Центру PhotoCULT, фестивалю візуальної культури "Візії", Портфоліо-Ревю (Чернігів, Київ), організаторка фестивалю фотографії ChernihivPhotoFestКураторка проекту "Відкритий лист. Оголені емоції" (виставка та арт-бук). Рев’юєрка портфоліо-ревю у Відні, Братиславі, Каунасі.

Місце проведення : Уточнюється, ,

ICal |  Google calendar