Фото: Ральф Гібсон

Увага майбутнім критикам фотографії! Центр PhotoCULT оголошує конкурс на безкоштовне відвідування всіх лекцій програми «Фотографія та візуальна культура». Метою конкурсу є спонукання до дослідження фотографії в контексті сучасної візуальної культури, а також розвиток сучасної фотографічної критики.

Обов’язковою умовою участі у програмі є написання в якості результату навчання аналітичної статті, яка буде опублікована в одному з українських он-лайн видань, що має відношення до культурної критики, мистецтва і фотографії.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати на адресу education@photocult.com.ua:

- заповнену анкету

- мотиваційний лист (не більше 0,5 арк. А-4), в якому конкурсант відповідає на питання:

1) чому саме він повинен отримати право на відвідування лекцій програми та який досвід у написанні критичних текстів він має (з посиланням на статтю, опубліковану на онлайн-ресурсі, або скан статті, опублікованої у друкованому вигляді, або посилання для завантаження статті в форматі Word)

2) як планує в подальшому використовувати отримані під час освітньої програми «Фотографія та візуальна культура» знання

- один рекомендаційний лист від культурної інституції або учбового закладу, де навчається конкурсант, або від спеціаліста у галузі мистецтва (з його контактними даними).

Конкурсні заявки приймаються до 5 березня 2014 р. та розглядаються експертною комісією з викладачів та кураторів програми. Результат буде оголошено 7 березня 2014 р. на нашому сайті.

Місце проведення :

ICal |  Google calendar