Зарошуємо киян і гостей міста на відкриття фотовиставки «Останній дзвоник» Вацловаса Страукаса, яке проходитиме в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 5 червня о 18:00 в Музеї-Майстерні І.Кавалерідзе.

Вацловас Страукас – яскравий і самобутній представник литовської школи, який віддав мистецтву фотографії більше 60 років і отримав світове визнання. Протягом 25 років працюючи вчителем литовської мови та літератури, Страукас паралельно створював унікальний цикл фотографій, присвячений шкільним будням і святам, і визначив його як найзначнішу тему власного життя.

Виставка «Останній дзвоник» – це серія чорно-білих вінтажних відбитків, де автор наповнює живі шкільні сюжети стриманим еротизмом і юнацькою енергією. Сьогодні дев’яносторічний класик фотографії зізнається, що серія «Останній дзвоник» – це тридцятирічні пошуки моменту, коли дитинство переходить в юність, моменту, який, на його власну думку, йому так і не вдалося спіймати. Саме завдяки пошуку тонкої грані між дитинством і юністю, Вацловас Страукас створив зворушливу історію про вічну молодість, до якої ми завжди повертаємося спогадами. І тепер найвидатніша робота легендарного фотографа вперше представлена очам киян.

Виставку «Останній дзвоник» презентують організатори Фестивалю «Візії». На відкритті виставки виступлять представники Посольства Литовської Республіки в Україні.

Відкриття виставки відбудеться в історичному центрі міста – на Андріївському узвозі, та стане приємною подією для активних учасників міського культурного життя.

Вхід у день відкриття вільний.

Виставка «Останній дзвоник» проходить за підтримки Міністерства культури Литовської республіки та Посольства Литовської республіки в Україні.

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Місце проведення : Музей-Майстерня І. Кавалеридзе, Київ, Андріївський узвіз, 21

ICal |  Google calendar