Фото: Юлія Бурлаченко

[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

Центр PhotoCULT запрошує на наступну зустріч у бібліотеку “Фотокнига.CULT”, яка відбудеться 24 вересня о 19:00!

Що відбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи.

Фотокниги 24 вересня: 

S.McCurry, P.Theroux "The imperial way"

Donald Weber "Interrogations"

Стівен Шор "Uncommon Places"

Robert Mapplethorpe «The Complete Flowers»

Nansy Burson "Faces" (USA) та 

"Distanz und Nähe/Відстань та Близкість" фотографічні роботи Bernd und Hilla Becher/Andreas Gursky/Candida Höfer/Axel Hütte та інших – представляє PhotoCULT з бібліотеки ЦСМ (Фонд Сороса)

A Poetic Vision of Yip Cheong-Fun

та багато інших книг (слідкуйте за оновленнями).

Спеціальні гості:

- Сергій Мельниченко з презентацією власної книги "Онлайн Самотність"

- Юлія Полуніна-Бут, з презентацією власної книги "Барикада"

 

В бібліотеці є тематичні полиці:

- полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну

- полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну

- полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

Де і коли?

Зустрічі проходять по середах з 19:00, а в перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо одне одного печивом. Наступна зустріч “Фотокнига.CULT” відбудеться 17 вересня.

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування (наприклад, розказати про улюблену книгу, презентувати персональний фотоартбук, виступ на тему книговидання або в якості глядача).

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, під час якої ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Фотокнижковий рух в Україні тільки набирає обертів, і ми бачимо неабиякий інтерес до всього, що пов’язано із фотокнигами, у тому числі зінами. Ось чому ми вирішили створити майданчик для всіх, хто у захваті від “живих книг” з фотографіями, хто обожнює їх гортати, говорити про них, надихається ними. Як ми.

Ознайомитися із  Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

Фото з першої зустрічі

Фото з другої зустрічі

Місце проведення : Галерея “Мінус 4″, Київ, вул. Артема, 37-41

ICal |  Google calendar