Запрошуємо киян та гостей міста поринути у світ зворушливих історій про людину, час, її пам’ять та силу спогадів, про нерозривний зв’язок минулого з теперішнім і про авторські проекції цих явищ, створених за допомогою фотографії, відео, звуку, текстів та представлених на великому екрані в рамках програми мультимедійних показів «Пам’ять».

Глядачі матимуть змогу побачити проекти фотографів зі світовими іменами та молодих талановитих авторів з Іспанії, Угорщини, Франції, Канади, Росії та України.

Серед учасників: Хуан Мануель Кастро Прієто (Іспания), Тамаш Дежо (Угорщина), Сара Ангелуччі (Канада), Мелані Дорнієр (Франція, Індія), Юлія Борисова, Марія Моріна, Ольга Кравець,  Оксана Юшко (Росія), Роман Пятковка, Артур Бондар, Андрій Ломакін (Україна) та інші автори.

Також увазі публіки буде представлена конкурсна програма, в якій свої роботи покажуть фіналісти конкурсу «Пам’ять»: Вадим Козловський, Олена Булигіна, Марина Макаренко та Сергій Поляков (Україна).

Під час показу для відвідувачів буде працювати інфо-центр, де можна отримати всю інформацію про події Фестивалю, придбати Каталог Фестивалю та зареєструватися на інші фестивальні заходи.

Також у галереї постійно працює книгарня PhotoArtBook, у якій можна придбати альбоми класиків та сучасних авторів, відомі монографії та концептуальні видання, книги з історії та теорії фотографії.

29 травня о 19-00 чекаємо усіх у галереї «Лавра»!

Програма (Eng)

Програма (Укр)

Bookings

Online реєстрацію на подію закрито. Якщо Ви встигаєте, можете зареєструватись на місці події.

Місце проведення : Київська міська галерея мистецтв «Лавра», Київ, вул. Лаврська, 1 (колишня Івана Мазепи, 17)

ICal |  Google calendar