Запрошуємо киян та гостей міста на відкриття виставки «Реставрація пам’яті» за участю класика української фотографії Олександра Ранчукова та молодого автора – Ігора Бельського, яке відбудеться в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 28 травня о 16:00 у київському Музеї Сновидінь.

Про виставку:

Що станеться, якщо простір розділити на час? Що буде, якщо прошарок однієї епохи змінити на новий? Результатом таких роздумів є виставковий проект «Реставрація пам’яті», в якому фотографії Києва (70-80-ті роки) заміщені відео, знятим у тих самих місцях, у тому ж масштабі та з того ж ракурсу в наш час. Чи впізнаємо ми місця, що зображені на знімках, чи навіть така реставрація буде не здатна реконструювати місто, залишене у далекому минулому?

20 вінтажных відбитків старого міста, 20 мультимедійних сюжетів… Та шум міста, для якого давно настало  нове життя.

Атмосфера Музею сновидінь, в якому відкриється виставка, відсікає все зайве, залишивши глядача один на один із містом пам’яті, містом снів, містом, якого немає.

Виставку «Реставрація пам’яті» представлять автори – Олександр Ранчуков та Ігор Бельський. На відкритті виставки також виступатимуть організатори Фестивалю «Візії» та представники Музею.

Відкриття виставки стане захоплюючим зануренням у світ ностальгічних відчуттів та приємним проведенням часу для активних учасників міського культурного життя.

Час роботи виставки: 28 травня – 11 червня 2013 року ср, чт, пт з 14:00 до 20:00, сб, нд – 13:00 до 17:00. Вхід вільний.

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Місце проведення : Музей Сновидінь, Київ, вул. Чигоріна, 55

ICal |  Google calendar