РЕЄСТРАЦІЯ

ілюстрація до фільму "Старим тут не місце" братів Коенів

Запрошуємо на лекцію "Важко бути богом режисеру: як зберегти свій стиль, працюючи з невластивим матеріалом" із циклу «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації».

Про що буде лекція?

Поєднати несумісне: Балабанов читає Кафку, брати Коен стирають з облич посмішки та беруться за МакКарті, Стругацькі тримають у полоні Германа.

Зміна парадигми як одна з умов постійного творчого зростання режисера та сценариста. Екранізації, що звеличили видатних: "Важко бути богом" Олексія Германа (за романом братів Стругацьких), "Старим тут не місце" братів Коен (за романом Кормака МакКарті). Франц Кафка у кіно: коли режисер має поступитися книзі. Як віддати належне літературній першооснові та не загубити власного стилю (на прикладі фільмів "Процес" Орсона Веллса, "Замок" Олексія Балабанова, "Кафка" Стівена Содерберга).

Про лектора:

Лук’ян Галкін – випускник Київського Національного Університету Театру, Кіно та Телебачення ім.І.Карпенко-Карого. Викладач кіномистецтва у КПІ та Інституті мистецтв художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі. Редактор в Українському Медіахолдинзі. Ведучий кіноклубів «Асса» та « Я кіно». У своїй науковій роботі досліджує тему влади у фільмах Олександра Сокурова. Ведучий курсу "Історія кінематографу" в Центрі PhotoCULT. Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Розклад: Лекції проходять щопонеділка, починаючи з 12 січня, о 19:00 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.
Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 096 975 92 85, +38 050 443 6149.
 

Про цикл лекцій «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації».

Знімати кіно, підглядаючи в книгу: багато хто з культових режисерів сучасності використовує літературні твори, як сценарії. Теж саме відбувається і в фотографії, творчій та комерційній, коли сюжети романів надихають фотографів на їх візуалізацію.

Як побудувати роботу з вербальною ідеєю, як це робили видатні режисери кіно? Про тонкощі кіносинкретизму та про механізми адаптації літературного твору, наш новий цикл лекцій «Як візуалізувати літературну ідею? Досліджуємо екранізації». На лекціях ми будемо говорити про методи екранізації, про драматургію, про принципи акторської гри, про побудову сюжетної лінії і про те, хто переможе в результаті: книга чи кіно. Цикл буде цікавим тим, хто працює з вербальними ідеями в кіно, фотографії, ілюстрації та дизайні. Детальніше про всі лекції циклу.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar