Оголошено фіналістів конкурсу мультимедійних проектів «Пам'ять»!

Вадим Козловський (Україна)

Марина Макаренко (Україна/Німеччина)

Сергій Поляков (Україна)

Олена Булигіна (Україна)

Показ конкурсних робіт, а також спеціальної програми мультимедійних проектів «Пам'ять» відбудеться 29 травня о 19-30 в Центрі Сучасного Мистецтва М17: Київ, вул. Горького (Антоновича), 102-104 (ст. метро «Палац Україна»).


Умови участі:

Для участі в конкурсі вам необхідно надати не пізніше 31 березня 2013 року медіа-ролик тривалістю до 250 секунд, що складатиметься з фотографій, відео, текстів, звукового супроводу, об’єднаних спільною ідеєю та відповідних до заданої теми.

Тема Конкурсу: «Пам'ять».

Конкурсний проект може стосуватись візуальних втілень відбитків часу, осмислення їхньої цінності, архівації особистої і суспільної пам’яті, дослідження пам’яті тіла та інших близьких до заданої теми аспектів.

Конкурсний проект має супроводжуватись обов’язковою вказівкою авторства самого проекту та авторством матеріалів, які використовуються у проекті. Конкурсний проект подається у вигляді посилання на інтернет-ресурс, де його викладено.

Подача медіа-проекту має супроводжуватися текстом-описом проекту та текстом про автора.

Один учасник може надати для розгляду один проект.

Заявки приймаються на e-mail vizii@photocult.com.ua з приміткою «Конкурс: Пам’ять».

Технічні вимоги до файлів:

Медіа-проект  має бути з роздільною здатністю 1280х720 (або більше), формат перегляду 16х9, формат відео MPG-2 (стиснення MPG-2), або AVI (кодеки – cinepack, XVid, установити високу якість).

Початок прийому заявок: 01.01.2013.

Журі: Олександр Ляпін (фотограф, фотокритик, куратор, викладач), Василь Черепанін (керівник Центру Візуальної Культури), Катерина Вашталова (організатор Фестивалю відео-арту та короткого метру «VAU Fest»), Наталія Шпітковська (керівник департаменту Центру сучасного мистецтва М17).  

Кінець прийому заявок: 31.03.2013.

15 квітня 2013 буде оголошено short-list учасників мультимедіа-програми, показ якої відбудеться 25 травня 2013 рогу в рамках фестивалю «Візії».

Після оголошення short-list учасники, що до нього потрапили, мають надати файли з високою роздільною здатністю для підготування програми мультимедійних показів і демонстрації на Фестивалі.

Фіналіста конкурсу буде оголошено після закінчення показу мультимедіа програми на Фестивалі. Фіналіст конкурсу отримує право на персональний проект у рамках наступного Фестивалю.

Детальніше про Фестиваль 

Місце проведення :

ICal |  Google calendar