РЕЄСТРАЦІЯ

фото в ілюстрації: кадр з фільму "Таксист" та Вільям Енгстон

Про що буде лекція?

Основні тенденції в світовій фотографії 1960-тих – 1980-тих років. Історія американської фотографії: особистості, явища, тенденції. Коли кольорова фотографія стала осмисленою.  Маніпуляція фотографічними процесами.  Переродження кінематографу. Французька нова хвиля. Виникнення поняття «авторське кіно». Жан-Люк Годар, Франсуа Трюффо, Клод Шаброль. Новий Голівуд: з попелу до вершин (Френсіс Форд Копола, Мартін Скорсезе, Вільям Фрідкін). Нове німецьке кіно як переосмислення традицій кіноекспресіонізму 20-х років. Вім Вендерс, Вернер Херцог, Александр Клюгге та екзистенціальна підоснова їх робіт. Райнер Вернер Фасбіндер та його феномен жорстокого бароко.

Теми наступних лекцій:

Лекція 8. Фотографія та кіно епохи постмодернізму.

Лекція 9. Проблеми сучасної фотографії та кіно: мистецтво, масс-медіа, культурні знаки.

Лекція 10. Історія тілесності у фотографії та кіно.

Про лекторів:

Вікторія Мироненко.

Мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладачка історії фотографіїісторії мистецтв культурного центру PhotoCULT, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, учасниця науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства.

Лук’ян Галкін.

Кінознавець, кінокритик, викладач культурного центру PhotoCULT, школи реклами і комерційного дизайну "Багаж" та КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, автор курсу "Кіносинкретизм". Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Абонемент 5 лекцій – 850.00грн (170грн/лекція).

Полекційне відвідування – вартість 1 лекції 180грн.

Знижка студентам 35%!

Розклад: Лекції проходять по понеділках, о 19:00 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.

Адреса: вул.Пушкінська, 31А. Контакт координатора курсу 38 050 443 6149.

Лекція з циклу «24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно» - це новий теоретичний курс про розвиток та становлення фото та кіномистецтва. Запозичення стилів та відмежування, синхронність течій та різниця методів, точки перетину та головні відмінності фотографії та кіно з самого їх зародження і до наших днів. Лекції зацікавлять всіх, хто захоплюється історією візуальної культури, вивчає фотографію, кіно та візуальне мистецтво.

Два мистецтвознавці представлять своє бачення історичних паралелей між двома культурними феноменами, що дозволить слухачам не тільки визначити для себе сутність фотографії та кіно, як культурних явищ, але й самим інтегруватися в процес дослідження, який відбувається в них на очах. Детальніше про курс

 

Місце проведення : Студія психології та творчості “Сезон на Пушкінській”, Київ, вул Пушкінська, 31а

ICal |  Google calendar