Запрошуємо київських глядачів та гостей міста на унікальну подію в рамках Міжнародного фестивалю візуальної культури «Візії»!

Вперше британський перформер Че Кевлін та інструментальний гурт Port Mone, добре відомий спільними проектами с «ДахаБрахою», на ваших очах створять медіа-виставу «Nostalgia << 2012» в одній з камерних галерей київської фортифікації.

Вистава «Nostalgia << 2012» – автобіографічний проект-резиденція, в якому рухи тіла, відео та звук відтворюють ключові події, що сформували особистість головного героя. Художник і перформер Че Кевлін у живому аудіовізуальному супроводі взаємодіє з ефемерними проекціями вінтажних слайдів та залучає глядачів до пошуків відповіді на ключове питання: «Що робить мене таким, як я є?»

Перформанс відбудеться в історичних стінах «Київської Фортеці» та подарує незабутні враження любителям сучасного експериментального театру.

Дата і час:

01.06.2013, 16-00 та 18-30 – вхід вільний за попередньою  реєстрацією нижче. У полі "Додаткова інформація" прохання вказати час вистави.

Програма здійснюється за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Кількість місць обмежена камерним простором «Київської Фортеці» та акустичним звуком, тому організатори не гарантують вільних місць для тих, хто вирішить зареєструватись в день вистави. Дякуємо за розуміння!

 

Сторінка події в Facebook

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Bookings

Online реєстрацію на подію закрито. Якщо Ви встигаєте, можете зареєструватись на місці події.

Місце проведення : Київська фортеця, Київ, вул. Госпітальна 24А

ICal |  Google calendar