фото: Футуристи Луіджи Руссоло, Карло Карра, Філіппо Томмазо Марінетті, Умберто Боччіоні, Джино Северіні (зліва направо).
Музика і література вважалися німецькими романтиками найпіднесенішими видами мистецтва. Їх абсолютно неутилітарна функція, здавалося б не дасть ніяких шансів у спробах «схрестити» їх із технологіями.
Однак у сюжет літератури вже від ХІХ століття починають входити роботи, космічні прибульці та подорожі у часі. Луїджі Руссоло – італійський композитор-футурист – 1917 року створює оркестр із технічних пристроїв, де замість звичних музичних інструментів «грали» друкарські та швейні машинки, гармати, гудки паротягів.
Від XVIII століття лунало безліч засторог щодо смерті мистецтва, що безпосередньо пов’язувалося зі стрімким поступом технологій. Однак вже ХІХ століття народжує нові види мистецтва, на межі з технологіями і наукою, які доводять, що подібна співпраця може бути більше ніж продуктивною.
Лекції курсу «Нові медіа» будуть цікавими для тих, хто вивчає сучасні процеси у візуальному мистецтві та бажає розширити свої знання про нього.
Детальніше про всі лекції курсу "Нові медіа" (6 лекцій).
Про лектора:
Яніна Пруденко – кандидат філософських наук. Доцент та докторант НПУ імені М.П.Драгоманова. Куратор «Нової художньої школи: меліа-арт для практиків». Куратор «Відкритого архіву українського медіамистецтва».
Абонемент 3 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 345.00
Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00
Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.
Дата проведення : 15/10/2014 (19:20 - 20:50)
Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15