На фото: скульптура Wang Zi Won

РЕЄСТРАЦІЯ

Людство від найдавніших часів намагалося створити своє технічне alter ego – вже давньоєгипетська скульптура створювалася з рухомими частинами, а візантійські басилевси, з метою здивувати дипломатів з інших країн, замовляли у найкращих інженерів кінетичних тварин, що за свідченнями істориків, могли рухатися та промовляти хвалу цареві. Андроїдів створювали середньовічний філософ Роджер Бекон, ренесансний художник, науковець та інженер-винахідник Леонардо да Вінчі та годинникар новочасної доби Жак Дроз. У ХХ столітті кінетична скульптура та кіберскульптура стає одним з найпопулярніших серед художників різновидом медіа-арту.

Лекції курсу «Нові медіа» будуть цікавими для тих, хто вивчає сучасні процеси у візуальному мистецтві та бажає розширити свої знання про нього.

Детальніше про всі лекції курсу "Нові медіа" (6 лекцій).

Про лектора:

Яніна Пруденко – кандидат філософських наук. Доцент та докторант НПУ імені М.П.Драгоманова. Куратор «Нової художньої школи: меліа-арт для практиків». Куратор «Відкритого архіву українського медіамистецтва».

 

Абонемент 3 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 345.00    

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 095 350 94 00.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar