На фото: фрагмент роботи Олени Булигіної "Barber Shop" (фіналістка конкурсної програми фестивалю Візуальної культури VIZII)

РЕЄСТРАЦІЯ

12 листопада запрошуємо на заключну лекцію циклу «Нові медіа» від Центру PhotoCULT- «Історія українського медіамистецтва. Vol.1 Відео-арт».

На сьогодні медіа-арт в Україні представлений широким спектром жанрів – відео-арт, відеоінсталяція, інтерактивна інсталяція, net.art, sms art, excel art, pixel art, sound art, glitch art, generative art, кінетична на робоскульптура та ін. Першим поштовхом до освоєння більш складних технологій у мистецтві українськими художниками було створення Інфо Медіа Банку – першої освітньої програми, присвяченої медіа-арту, при Центрі Сучасного Мистецтва Сороса у другій половині ХХ століття. Сьогодні за клавіатурою комп’ютера виросло нове покоління художників, що створює нову географію та художню специфіку українського медіа-арту.

Детальніше про всі лекції курсу "Нові медіа" (6 лекцій).

Про лектора:

Яніна Пруденко – кандидат філософських наук. Доцент та докторант НПУ імені М.П.Драгоманова. Куратор «Нової художньої школи: меліа-арт для практиків». Куратор «Відкритого архіву українського медіамистецтва».

 

 Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Знижка студентам 50%!

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Контакт координатора курсу +38 095 350 94 00.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar