Напередодні офіційного відкриття найбільшої події Києва у сфері візуальної культури – Міжнародного фестивалю «Візії», – запрошуємо відвідати першу фестивальну виставку «НАШЕ СПІЛЬНЕ ОСОБИСТЕ» групи «L∞K», яка відбудеться 8 – 22 травня в Галереї «АртПРИЧАЛ».

Експозиція складатиметься з фотографій, мультимедіа та інсталяцій, які підготували 11 авторів на чолі з своїм ідейним натхненником, відомим арт-діячем Олександром Ляпіним на тему співвідношення індивідуального та колективного початків в мисленні як окремо взятої людини, так і суспільному підсвідомому соціуму загалом.

«Немає і не може бути нічого особистого, – стверджують фотографи з групи «L∞K»…

Як митці дійшли такого висновку і як збираються нас в тому переконати, дізнаваймося на сторінці події  та відвідавши виставку безпосередньо!

В рамках виставки будуть проходити концерти, майстер-класи, поетичні читання тощо.

Творча група «L∞K» – колектив неординарних митців, випускників творчої майстерні «Художнє мислення» Олександра Ляпіна Культурного фотографічного Центру PhotoCULT, вже голосно заявили про себе цікавими виставками минулого року, зокрема, в травні 2012р. в Національному музеї «Київська фортеця» та в рамках фестивалю «Гогольfest-2012» у вересні 2012 р.

Група «L∞k» представить роботи наступних авторів:

Олександр Ляпін

Валерія Барвінська – «Венера»

Дмитро Баров – «Негативи пам’яті»

Ігор Бєльський – «На відстані подиху»

Лана Янковська – «Плєш». «Спогади, що потонули»

Лія Достлєва – «Афект пам`яті»

Микола Кожемяко – «Ейфорія»

Ольга Ткаченко – «MIRAGE»

Світлана Морозова – «Всередині»

Юлія Полуніна – «Затишшя Дракона»

Юрій Лісовський – «Дідько»

Адреса: Галерея «Арт-Причал», вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2

Вхід вільний.

 

Місце проведення :

ICal |  Google calendar