ілюстрація звідси

[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

Центр PhotoCULT запрошує у бібліотеку “Фотокнига.CULT”, яка розпочинає свою роботу 3 вересня!

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, де ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Фотокнижковий рух в Україні тільки набирає обертів, і ми бачимо неабиякий інтерес до всього, що пов’язано із фотокнигами, у тому числі зінами. Ось чому ми вирішили створити майданчик для всіх, хто у захваті від “живих книг” з фотографіями, хто обожнює їх гортати, говорити про них, надихається ними. Як ми.

Що відбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи.

В бібліотеці є тематичні полиці:

  • полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну
  • полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну
  • полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

Де і коли?

Зустрічі проходять щосереди з 19:00, а в перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо один одного печивом. Перша зустріч “Фотокнига.CULT” відбудеться 3 вересня.

Місце зустрічей: Галерея Мінус 4, вул.Артерма, 37-41 (2-ий поверх ресторації Старомак).

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування (наприклад, розказати про улюблену книгу, презентувати персональний фотоартбук, виступ на тему книговидання або в якості глядача). Відвідування бібліотеки безкоштовне за за умови обов’язкової попередньої реєстрації. 

3 вересня до нас завітають:

Олександр Ляпін із альбомом Анні Лейбовітц «Жінки».

Олександр Ранчуков із фотокнигою Ріти Островської «Євреї на Україні».

Гера Артемова, учасниця Української фотографічної альтернативи, презентуватиме авторську фотокнигу «Botanic Garden», яка була представлена на фестивалі фотокниг у Відні цього року.

Наші гості також принесуть для перегляду книжки таких авторів: Robert Mapplethorpe «The Complete Flowers», Adam Panczuk “Karczeby”, Alex Webb "The suffering of light", Harry Gruyaert, Алгірдас Шешкус «Green Bridge», «Крупний план» Л. Левіт та інші.

Із фонду PhotoCULT ми переглянемо фотокнигу «Roger Ballen. Photographs 1969 – 2009».

Ознайомитися із  Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

Місце проведення : Галерея “Мінус 4″, Київ, вул. Артема, 37-41

ICal |  Google calendar