Приєднуйтесь до найпотужнішого фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST 2014 разом з PhotoCULT! Лекції, кінопокази, ворк-шопи та мобільна біблиотека – для тих, хто захоплений фотографією та намагається знати про неї ще більше.

[12-21 вересня, 15:00 - 19:00]

Ворк-шопи від ведучих PhotoCULT у "Лабораторіумі: темна кімната" Гогольфесту.

Ворк-шопи з ручного друку та альтернативних методів друку (деталі у програмі подій ГОГОЛЬFEST 2014). Запрошуємо фотографів працювати зі своїми негативами у лабораторії! Матеріали лабораторії та участь у ворк-шопах за символічною ціною.

[13.09, 20.09/ 13:00 - 18:00]

Майстер-клас "Пінхол фотографія для дітей та дорослих".

Запрошуємо на заняття, де ви навчитесь майструвати пінхол-фотокамери та дізнаєтесь як знімати на них та друкувати фотозображення.

_Ведучі: Ігор Бельський (фотограф, випускник курсу Художнє мислення, учасник творчої групи Look), Віктор Нагорний (фотограф, співзасновник фотолабораторії Фотолавка та Фотофонду, майстер ручної проявки та друку фотографій).

[12.09/ 18:00]

Відкритий лекторій. Фотографія та візуальна культура: Постмодерністські ігри у кіно: як глядачу не загубитися у фантазіях режисерів-візіонерів. Бесіда про Девіда Лінча, Гаспара Ное, Чарлі Кауфмана.

_Ведучий: кінокритик та викладач історії кіно Лук’ян Галкін.

[12.09/ 19:30]

Відкритий лекторій. Культові особистості: "Роберт Капа в коханні й на війні".

Розповідь про видатного військового репортера Роберта Капу та показ документальної стрічки "Роберт Капа в коханні й на війні". Фільм американської документалістки Енн Мейкпіс, знятий у 2003 році, що отримав 10 міжнародних нагород, у тому числі престижну "Еммі". Матеріали для фільму режисер збирала зі всього світу — у титрах зазначені 25 найбільших фото- та кіноархівів з різних країн.

Обговорення.

_Ведуча: Юлія Петренко

[13.09/ 18:45]

Відкритий лекторій. Фотографія та візуальна культура: "Сучасна мова фотографії. Як "заговорити?".

_Лекція відомого критика, куратора та викладача Олександра Ляпіна про формулювання меседжу, пошук індивідуального стилю та розвиток образного мислення.

[19.09/ 20:15]

PhotoCULT та видавництво Niice презентують спеціальну подію: відкриту "Бібліотеку Фотокнига.CULT", на якій можна дивитись фотоартбуки, розповідати про улюблені видання, обмінюватись ними.

Тема зустрічі: "Час. Люди. Контекст. Історія фотографії". На зустрічі на вас чекають презентації раритетних видань з приватних колекцій, навчальна література з історії та теорії фотографії, фотоальбоми класиків.

_Ведучі: Анна Гайдай, Ірина Рузіна.

Вхід вільний, окрім подій "Лабораторіуму: темна кімната". Для участі у подіях PhotoCULT на ГОГОЛЬФЕСТІ необхідно зареєструватися за цим посиланням

Місце проведення : Арткластер Видубичі, Київ, вул. Інженерна, 7в

ICal |  Google calendar