Де можна поспілкуватись з українськими та зарубіжними фотографами, кураторами, галеристами, викладачами, завести корисні знайомства а також обмінятися творчими планами?

Запрошуємо всіх на неформальну вечірку Фестивалю «Візії» – Ніч фотографії, де на вас чекає оголошення short-listу Портфоліо-Ревю 2013, показ кращих портфоліо на екрані, демонстрація і відкрите обговорення фотографій усіх учасників, спілкування з експертами з  України, Росії, Білорусії, Чехії, Словаччини, Польщі, Австрії, Швеції, США, Голландії, Литви і, звичайно, незабутні зустрічі і нескінченні потоки творчої енергії!

Музичний супровід вечора забезпечуватиме гурт SWEETLO з тематичним концертом: "Разархівація особистого".

Для відвідувачів прицюватиме інфо-центр, де можна буде отримати інформацію про події Фестивалю, придбати Каталог Фестивалю і зареєструватися на інші фестивальні заходи.

Також у галереї постійно працює книжна лавка PhotoArtBook, де можна придбати альбоми класиків і сучасних авторів, відомі монографії і концептуальні видання, книги з історії та теорії фотографії.

 

25 травня о 19-00 чекаємо всіх у галереї «Лавра»!

Для участників та експертів ПР – вхід вільний. Для відвідувачів – обовязкова реєстрація за формою нижче (вхід за списком).

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Bookings

Online реєстрацію на подію закрито. Якщо Ви встигаєте, можете зареєструватись на місці події.

Місце проведення : Київська міська галерея мистецтв «Лавра», Київ, вул. Лаврська, 1 (колишня Івана Мазепи, 17)

ICal |  Google calendar