[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

РЕЄСТРАЦІЯ

Фото: © Katharina Roßboth, im Photoatelier Setzer-Tschiedel

Центр PhotoCULT запрошує на наступну зустріч у бібліотеку “Фотокнига.CULT”, яка відбудеться 9 грудня.

Цього вечора ми здійснимо подорож до найбільших галерей Європи, до найгучніших виставок та перфомансів, які відбувались під час світових фото фестивалів, зокрема одному з провідних «Євпропейський місяць фотографії», що проводиться у різних європейських столицях. Дізнаємось про традиції проведення культурних та освітніх заходів під час фестивалів, в тому числі порт фоліо-ревю для фотографів, та про умови того, як на них потрапити в якості глядача або учасника?

Бібліотека Фотокнига.CULT та ії гості продемонструють каталоги фото фестивалів та окремих виставок в Берліні, Відні, Афінах, Тампере, Кейптауні, Каунасі, Києві тощо.  Крім того, ми познайомимо вас із форматом представлення фотографами своїх робіт на міжнародних Портфоліо-Ревю (книги, поштівки, візитівки тощо).

Спеціальний гість бібліотеки 9 грудня:

Ніна Ліщук, яка презентує виставки фестивалю «Європейський місяць фотографії у Берліні». Ніна – частий гість нашої бібліотеки, учасниця освітньої програми «Концептуальна фотографія з Романом Пятковкою».

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу/каталог, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування.

Відвідування бібліотеки безкоштовне за обов’язковою попередньою реєстрацією.

Щовідбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи. В перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо одне одного печивом.

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

В бібліотеці є тематичні полиці:

- полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну

- полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну

- полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

 

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, під час якої ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Ознайомитися із Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

Контакт координатора – Марина, 097 9512672.

 

Місце проведення : Галерея “Мінус 4″, Київ, вул. Артема, 37-41

ICal |  Google calendar