[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

РЕЄСТРАЦІЯ

Центр PhotoCULT запрошує на наступну зустріч у бібліотеку “Фотокнига.CULT”, яка відбудеться 11 листопада в Культурному Німецькому Центрі «Гете-інститут в Україні» за адресою: Вул. Волоська, 12/4.

Надзвичайно цікава зустріч в бібліотеці Культурного Центру, присвячена світу німецької фотографії. Асистент відділу «Інформація та бібліотека» Анна Журавльова,  розкаже про напрямки діяльності бібліотеки, та представить нам колекцію книжок на фотоальбомів німецьких фотографів. 

В свою чергу Бібліотека PhotoCULT,  представить для перегляду свої книжкові надбання, а саме:

·         Лені Ріфеншталь «Африка» (подарунок від глядача у Фонд бібліотеки PhotoCULT)

·         Штефан Мозес «Монографія» (з бібліотеки ЦСМ фонду Сороса)

·         «Німецька фотографія ХХ століття» (в книзі представлені:  Ласло Мохой-Надь, Лені Ріфеншталь, АугустЗандер, КандідаХофер, Хельмут Ньютон, Клаус Рінке, ВольфганТільманс та ін. (з бібліотеки ЦСМ фонду Сороса).

Що відбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи. В перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо одне одного печивом.

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

В бібліотеці є тематичні полиці:

- полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну

- полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну

- полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування.

Відвідування бібліотеки безкоштовне за обов’язковою попередньою реєстрацією.

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, під час якої ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Ознайомитися із  Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

Місце проведення : Німецький Культурний Центр «Гете-інститут в Україні», Київ, Вул. Волоська, 12/4

ICal |  Google calendar