[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

РЕЄСТРАЦІЯ

28 жовтня в Бібліотеці дивимось та говоримо про фотопоштівки: авторські, раритетні чи просто старі, в тому числі і hand made.

Якщо у вас є підбірки до теми, приносьте! Будем дивитися та надихатися.

Роботи яких авторів будуть представлені у поштівках?

- Олександр Глядєлов, Артур Бондарь, Українська фотографічна альтернатива, Олександр Ляпін, Ганна Войтенко (Україна)

- Роберт Вано, Ян Саудек (Чехія)

- Антанас Суткус, молоді литовські фотографи (Литва)

- Олексій Шинкаренко (Білорусь)

- Ірина Попова (Росія)

- Старі панорами мексиканських містечок

- поштівки з приватних колекцій Олександра Ранчукова, Олександра Ляпіна

- та багато-багато інших.

Спеціальний гість зустрічі – Олександр Ляпін, який презентує видання УФА (комплект поштівок, виданий видавництвом Niice).

Що відбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи.

В бібліотеці є тематичні полиці:

- полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну

- полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну

- полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

Де і коли?

Зустрічі проходять тимчасово по вівторках з 19:00, а в перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо одне одного печивом. Наступна зустріч “Фотокнига.CULT” відбудеться 28 жовтня.

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування (наприклад, розказати про улюблену книгу, презентувати персональний фотоартбук, виступ на тему книговидання або в якості глядача).

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, під час якої ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Фотокнижковий рух в Україні тільки набирає обертів, і ми бачимо неабиякий інтерес до всього, що пов’язано із фотокнигами, у тому числі зінами. Ось чому ми вирішили створити майданчик для всіх, хто у захваті від “живих книг” з фотографіями, хто обожнює їх гортати, говорити про них, надихається ними. Як ми.

Ознайомитися із  Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

Місце проведення : Галерея “Мінус 4″, Київ, вул. Артема, 37-41

ICal |  Google calendar